SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran 2.0 TDI DSG Highline
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
132957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Tauran 2.0 TDI DSG Hihgline 2005.Me Libra Te Servisit,i Doganuar me Homologim,DSG.Highline,Gomat E Reja Servisat i ka Te Kryer,Klima Tronik,i Ardhur nga Gjermania.Etj...
Viber:+37745471091Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feerizaj
Ferizaj
045471091
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »