SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 320
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
132967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 320 viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prizren
045991045
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »