SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz S350
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '16
Lloji :
Mercedes S 350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2011
ID e produktit :
132970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
37745277725
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »