SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0D Modifikant
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
132971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes x5 3.0 d modifikant ne gjendje te mire teknike . servisin komplet . vajin e transmetuesit . posedon :klim. abs. airbag. central. navigacion . shiber lart .goma vere 20 coll , goma dimri 17 coll, ulse e para me nxemje...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nura
Prishtinë
045293407
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »