SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 -1996 - 1.8
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1996
ID e produktit :
132972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura audi a4 ne gjendje te rregullt posedon te gjitha dokumentet si dhe ka disa muaj regjistrim per info te me tutjeshm na kontakto

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mensur
Ferizaj
37744130112
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »