SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A class
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,463
Motori (kubik) :
170.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
133003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesum veturen Mercedes a 170 viti i prodhimit 2002
Posedon : Klim ,Radio me Cd , Regjistrim deri ne muajin Maj vitin 2017,
Cmimi i Diskutushem. !!

Numri Telefonit : 049-165-346
Informata rreth publikuesit
Jashar
Rahovec
0038649165346
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »