SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet taureg 3.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:11
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,764
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes taureg 3.0 tdi ne gjendje shum
te mir per me shum na kontaktoni 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »