SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,321
Motori (kubik) :
1986.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasat 3C viti prodhimit 2005 Karakteristikat

6 shpejtsi
karrikat me nxemje
klima tronik
tempomat
bordkompijuter
radio cd volgswagen
holigenka
fellne me goma 17
regjistrim 1 vit te plot
vetura nuk esht hipotek bankare
Informata rreth publikuesit
R
Gjilan
044135125
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »