SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran viti 2005 dizel 1.9 TDI Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes VW Touran viti prodhimit 2005 dizel 1,9 TDI Automatik tiptronik DSG posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter , radio te madhe , 7 ulse , gjama elektronike , paqyre elektronike , goma te reja , i ardhur nga suedia me dogan te paguar, homologim dhe kontrallim tekniek te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Vushtrri
044269000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »