SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2001 tdi (tdi) tkuqe
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
133058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 2001 1.9 ne gjendtje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Asdren
Prishtinë
044401301 049101301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »