SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iveko 30.8 disel 2.5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '16
Lloji :
Iveco
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
133059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi eshte ne gjendje shum te mir ,regjistrim edhe 3 muaj, pesha maksimale e ngarkeses 1300kgPostuar nëpërmjet celularit. Numri kontaktues 045511409
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Istog
049674848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »