SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3
Viti 2005
1500km te garantuara
140ps
2.0 diselPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besfort
Besianë
049 243 926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »