SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.3 TD ECOFLEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
133063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik AC, timonin sport , komandat ne timon ,
ulset sport , , bordkompjuter ,tempomat , rado CD AUX
Navigacion GPS ,,abs , esp ,airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike . etj
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »