SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renaul Clio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '17
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
133084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAUL CLIOVITI-20081.6 benzinAutomatikE doganuarPREARDHJA NGA ZVICRRAAUTO.BINI sh.p.k FERIZAJ-,Kosovë +377 (0) 44 121 817+386 (0) 49 121 817auto-bini@hotmail.comwww.autosallonibini.coM 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »