SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf5 2005
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
133086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golfin 5 1.9 Tdi pa te Kuqe esht shum i Rujtn i ka do sene speciale prej veturave tjera si per sh Dorzat shejen Perpara Hapja e Dyve e Faves etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feti
Rahovec
049699429
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »