SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CITROEN C4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '17
Lloji :
Citroen C4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,809
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
CITROEN C4
Viti-2007

E doganuar
PREARDHJA NGA ZVICRRA

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.coMPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »