SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FIESTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
77,890
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2011
ID e produktit :
133088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FORD FIESTA
VITI-2011
1.2
Tabela RKS

AUTO.BINI sh.p.k
FERIZAJ-,Kosovë
+377 (0) 44 121 817
+386 (0) 49 121 817
auto-bini@hotmail.com
www.autosallonibini.coMPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoBini
Ferizaj
044121817
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »