SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 1.9 cdti 2006
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
133094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira 1.9 cdti ngjendje perfekte 1 vit regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bino
London, United Kingdom
045/800061
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »