SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Veturen Opel Vectra
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '16
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
133101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Opel vectra e sa po ardhur nga gjermania , vetura eshte shum e ruajtur ka klima tronik , gjama elektronik etj..

Kontakti:044800213.
Informata rreth publikuesit
valmir.maloku1
Podujeve. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »