SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 325Ci Cupé
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '16
Lloji :
BMW 325
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
209,569
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
133103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 325Ci Cupé 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Therandë
049669936
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »