SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 1.4 TDI -06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo 1.4 TDI Viti I Prodhimit 2006
Klim, Abs, Esp , Servo, 2 Qelsa
Bord Kopjuter, Tempomat,
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga Zvicrra,
Tel. 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »