SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 207 1.6 HDI XS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:47
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 207 1.6 HDI XS ,Viti 2007
Klima Tronik Abs, Esp , Servo, Temomat,
Bord Kompjuter, Senzora Parkingu,
Liber Te Servisit,
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga Zvicrra,
Tel 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »