SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 2.0 tdi
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
133156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW GOLF 5, viti i prodhimit 2005Info- 045 460 800

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Gjilan
044816945
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »