SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI - A4 2.0 TDI - DSG
Çmimi fillestar :
€7,900.00
Ju kurseni :
€100.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€7,800.00 Çmimi rritet në €7,900.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:02
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- AUDI A4
- MOTORI 2.0 TDI - 140PS
- AUTOMATIK TIPTRONIK - 7+1SHPEJTESI
- VITI I PRODHIMIT 2006
- AUTO HOLD SYSTEM
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- TEMPOMAT
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE PLUS I PALOHEN
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- POSEDON 2 QELSA

- TEL 044890738


Polo . Audi . Golf 4 5 6 . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot . Citroen . Passat . VW . Tiguan CC
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
044890738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »