SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 - 1.9 tdi , di te kuqe viti 2001
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '17
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
133182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 1.9 tdi di te kuqe 6 shpejtesi viti 2001 Vetura posedon Klime Air Bag Esp Centrall Xhama me rrym Muzik me pajaqall Regjistrim deri ne maj 2017 Per informata na kontaktoni; 049 896 134 ose 045 344 737 edhe ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
045344737
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »