SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 230 B Amg-Paket Full Extra
Çmimi :
€6,666.00
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '17
Lloji :
Mercedes C 230
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
189,696
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
2007
ID e produktit :
133186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c 230 Benzin
amg paket
shum i rujtem
rks
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »