SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320 D
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
133188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320d 2.0 e ardhur nga zvicrra, ne gjendje shum te mir, posedon klim, airbag, ulse lekure me nxemje, timom multi funksional, tempomat, radio, aux,cd, xhama elektrik
Kontakt: 044807056
VIBER +37744807056
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adenis
Skënderaj
049618366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »