SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 tdi 6 shpejtsi 7 ulse
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
133200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA ESHTE E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE PERFEKTE SI MBRENDA ASHTU DHE JASHTE , VETURA PSOEDON
7 ULSE
6 SHPEJTSI
4 XHAMAT ME RRYM
KLIMA TRONIK
GOMA TE REJA
DRITA XENON
HALLOGENKA
VETURA ESHTE E PRODHUAR NE MUAJIN 5-2003
LIBER TE SERVISIT
ETJ
NA KONTAKTONI EN 049490871 OSE NE VIBER +38649490871 CDO DIT PERVEQ TE DJELAVE . GJINDEMI NE MITROIVCE
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Mitrovicë
049490871
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »