SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Diesel
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '17
Lloji :
LAND ROVER
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,253
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
133203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina eshte ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicrra qmimi i diskuteshem per me shum info ne viber dhe whatsapp +38649320314
Informata rreth publikuesit
Dani
Therandë
049320314
vraniq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »