SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4 Special - 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
133209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 Special Edition,
Viti prodhimit: 2002,
96 kw ose 131 ps,
ESP, ABS
Ngjyre e kuqe,
5 shpejtesi,
ndrrim i mundshem,


Kontakt edhe viber: +37744881432

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
37744881432
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »