SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML400 CDI EXLUSIVE
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '16
Lloji :
Mercedes ML 400
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
268,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi ML400 CDI EXLUSIVE
3966 Kubik,
V8,BiTurbo(dy turbina)
Viti 2002
Dizel
Ulse:7
Dyer:5

Më shumë detaje
Lloji trupit: SUV / SUV Transmisioni : Automatik Drive:
10.9 l / 100 km (të kombinuar )
14.7 l / 100 km ( urban )
8.8 l / 100 km ( autostradë )
Alu Felga
Airbag pasagjeri
Sensorë parkimi
Sensorë pasme ndihmës Parking
Electr . Window
Pasqyra elektrike
ESP
shofer
ajër i kondicionuar
klimë
radio me DP(display)
Magazin 6 CD + DVD Me Ekran
Airbags anë
Timon hidraulik
Ngrohje vend(ulset)
Fenerët BiKsenon
Ne gjendje te mire teknike,
Informata rreth publikuesit
Anton
Pristina
049611875
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »