SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI Automatik 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
133212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI Automatik te Erber Automobilat
Në Shitje
155000KM
103KW
2011 V.P
Ngjyra Hiri metalike,4 dyer,5ulse
Timon sport komandat ne timon
Timoni multifunksional nga lëkura
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
+377 45 255 259
+377 44 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »