SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI DIZEL 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
91,431
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
133213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.7 CDTI DIZEL Te Erber Automobilat. Në Shitje
Ngjyra e Kaltert metalike , 4 dyer ,5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : Timonin sport , komandat ne timon
Ulset lekur , ulset elektrike dhe memory
ulset me nrohje , ulset sport
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD
Airbag , esp fellne
091431 KM
92 KW
2012 V.P
Mbështetëse për duar para
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Timoni multifunksional nga lëkura
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Mbyllje qendrore
Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
www.erber-ks.com 
+377 44 504 054
+377 45 255 359
+377 44 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »