SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V 1.9 TDI 2006 DIZEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
127,081
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
133214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf V 1.9 TDI
2006 V.P
127081 KM
045 255 359
044 650 141
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »