SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw x5 3.0 d Modikant Sport Paket Full Extra
Çmimi :
€8,888.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:57
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,362
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw x5 3.0 disel sport paket full extra
me regjistrim rks po i ka skadu
bojm ndrrim
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »