SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volvo s40 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Volvo S40
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
271,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volvo s40 2.0D 2006.Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra regjistrimi i pare ne Kosove.Eshte veture familjare me shpenzime mesatare.Vetura eshte full extra,posedon:-Karrika te lekures sport me nxemje me rryme dhe memorje.-Timonin me komanda.-Tempomat.-Bordcomputer.-Klimatronik.-Airbag.-Fshisat me senzora.-Dritat me llupa.-Dritat e mjegulles.-Alarm.-Fellne me goma te veres te 80%.Vetura eshte e mirembajtur dhe e ruajtur dhe eshte ne regull ne vetur nuk eshtr pire asnjeher cigare.Vetura eshte e servisuar dhe eshte me liber te servisit km te garantuara 271.000.Per veture ju garantoj.Qmimi sipas marrveshjes, bej ndrrim me naj veture qe me pelqen.Nr.Kontakt +38649226072

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hasan
Runik
044820556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »