SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes matorrin atv Shineray
Çmimi fillestar :
€2,200.00
Ju kurseni :
€396.00 (18% zbritje)
Çmimi :
€1,804.00 Çmimi rritet në €2,200.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2010
ID e produktit :
133226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent!!!
Shes motorri atv shineray 250 kubik 22PS shum i ruajtur gjitha serviset e kryera me rregull ne moto servis zingjirt i ka sapo te ndrruar te firmes Ducati posedon kuk per terheqje gomat e reja per asfallt me fellga siq shihet ne foto amortizatoret me ajr motorri osht me 4 shpejci dhe rikferc. Motorri esht i sapo ardhur nga gjermania pres bleres serioz nr tel: 045905681 viber:+37745905681Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Kaçanik
045905681
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »