SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A2 - 2000 1.4 Benzinë
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
133228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A2 viti i prodhimit 2000 i sapo ardhur nga zvicrra me dogane shume ekonomik
Informata rreth publikuesit
Veli
Ferizaj
044274294
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »