SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 220-2006
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
133229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes
Modeli C220 CDI
Motorr EVO Dizell
Manual
Klimatronik
Navi
Komanda ne timon
Karrigat Elektronike
Viti i prodhimit 2006
Me dogan te paguar
Qmimi 7700 Euro
Kontakti 044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044419410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »