SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Sportline-2007
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:08
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
134,000
Viti :
2007
ID e produktit :
133230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5
Motorri 2.0 TDI
Manual
Sportline
Klimatronik
Me dogan te paguar
Viti i prodhimit 2007
Qmimi 7200 Euro
044419410
Informata rreth publikuesit
Autosallon ALBANI
Prishtinë
044 419 410
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »