SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII trandline 2014
Çmimi :
€15,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
60,475
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
133236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VII 2014 trandline. 1.6 TDi manual shtopa lled 60475 km e ka te veta. fellne dhe gomat i ka te reja Vetura osht n gjendje perfekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Los Angeles, California
04911858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »