SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daewo kalos 1.4
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Lloji :
Daewoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
133238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
urgjent shitet Daewoo Kalos 1.4 benzin viti i prodhimit17.11.2003 modeli2004, vetuara eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe vizuele ndezje perfekte ne temperatura shume te ulta - bateria e re, motori i vetures eshte ne gjendje shume te mire nuk ndihet se eshte ndez, vetura ka vozitje shume te mire edhe te rehatshme, po ashtu eshte e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht eshte e mirmbajtur me te gjitha serviset e kryera me rregull. vetura nuk ka nevoj per asnje investim shtes( veturen mund ta servisoni dhe mirmbani ne çdo servis te Opel'it) vetura eshte shume ekonomike shpenzimet minimale vetura eshte e bukur edhe e pershtatshme per çdo moshe si dhe e pershtatshme per qytet.

vetura i ka te kaluara 125.000Km (te garantuara) 

karakteristikat:
-Klima AC Funksionale
-Centrall
-ABS
-Dritaret elektro
-Rregullim te timonit lart-poshte sipas nevojes
-Airbag
-Hidraulik
-ESP
-Pasqyret me rryme
-Radio CD dhe usb&card
-4dyer
-2qelsa Fabrikisht 
-4goma te reja te dimrit te sapo blera ne Euro Goma(1muaj te perdorura)
-I REGJISTRUAR deri me 06.01.2017
 
Vetura nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi te pronari i ri mund te behet menjeher.. 
te interesuarit mund te lajmrohen ne numrin 045599854 ose044-738-021

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumi
Prishtinë
37745599854
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »