SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
133243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 2003 vetura eshte ne gjendje te shkelqyshm
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pejë
049170571
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »