SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford focus 1.8 tdi viti 2002
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,895
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
133244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford focus 1.8 tdi viti 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044806703
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »