SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz B 180
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,254
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
133248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Mercedes Benz B 180
-Viti i prodhimit 2006
-Motorri 2.0
-Dizel
-Komanda n'vollon
-Tempomat
-Fellne
-Gomat e reja
-Doganen e paguar
-Drita me llupe
-Xenon
-Shume ne gjendje te mire
-Shume e paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »