SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz E 320 EVO 4 MATIC Avantgarde 2007
Çmimi :
€12,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Lloji :
Mercedes E 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
133252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Mercedes Benz E 320 EVO
-Viti i prodhimit 2007
-Automatic
-4 Matic
-Navigacion
-Sensora parkingi para dhe mrapa
-Drita robotike (levizese)
-Drita me llupe
-Pasqyret i palohen
-Xenon
-Bi xenon
-Tempomat
-Komanda n ' vollon
-Ulset lekure
-Dizel
-Klima tronic
-Fellne
-Gomat e reja
-Doganen e paguar i pa vozitur ne kosov
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »