SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW t4 diesel - 1.9 RKS
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
133256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen T4 1.9 tdi viti i prodhimit 1995 vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike regjistrim ka deri ne muajin qershor 2017

mund te kontaktoni ne 049358112 ose ne viber 0038649358112
Informata rreth publikuesit
Bledar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »