SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW beetle Cabriolet 2004
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen Beetle
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,277
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
133257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndërrohet vw beetle Cabriolet.
Vetura ësht e sa po ardhur nga Gjermania.
Posedon motorr 2.0 Benzin
Viti i prodhimit 2004
049594122 (viber)
Informata rreth publikuesit
Alban
Viti
049594122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »