SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kamion Mercedes 8-14
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Mercedes Econic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
377,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
1997
ID e produktit :
133261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kamion Mercedes 8-14 1997 I ardhure nga Gjermania me dogan dhe homologim te kryer ne gjendje shume te mire me liber servisi,kanata hidraolike.Per me shume info 044-259-069 dhe viber +377/44-259-069

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
Pristina
044/259-069
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »