SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.0 12v me klim
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
133263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shume te mire si brenda ashtu edhe jasht , hargjimet i ka shume te vogla per ma shume informata kontakto : 045-200-810 ose ne viber.

Vetura posedon:
- KLIM -
- ABS -
- AIR BAG -
- HIDROLIK { SERVO } -
- CENTRALL -
- GJAMAT ME RRYM -
- 4 GUMA TE REJA PER DIMER DHE VERE
- RADIO -
- 2 QELSA -
Informata rreth publikuesit
Ardonit
Pristina
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »